Magmabona  › H VRH - Hope  › Gobi´s Alissella Magmabona - Eli
1908/03

Gobi´s Alissella Magmabona - Eli

sekce: H VRH - Hope

narozena / born 20.9.2020

matka / mother Epic Brianne Magmabona

otec / father Kangelani´s Shining Gobi

pedigree click

HD : A/A ED : 0/0 OCD neg, LTV neg, SA neg

barva červená pšenice / colour red wheaten

výška / height 64 cm váha / weight 34 kg

plnochrupá / full dentition

nůžkový skus / correct scissor bite

DM - N/N

JME - N/N

D-lokus - D/D

výstavy / shows click

kandidát Šampiona České republiky / Candidate Champion of Czech Republic

 

Eli se narodila v naší chovatelské stanici ve vrhu G - více info zde . Všichni sourozenci jsou plnochrupí s nůžkovým skusem.  Rodiče i sourozenci jsou zdraví psi se správnou výškou a temperamentní povahou. Rodokmen ze strany matky přináší předky z Anglie, Jižní Afriky, Německa a České republiky. Její otec si nese v krvi dědictví starých afrických linií. Eli má atletickou postavu vyvážených proporcí. Má typickou hlavu a elegantní krční linii. Výbornou spodní i horní linii, prostorný hrudník, správné úhlení obou párů končetin. Má úžasný pohyb, ze kterého je patrná  rovnováha, rychlost a vytrvalost.
Eli má pohodovou povahu. Doma je klidná holčička, která se strašně ráda mazlí a vyžaduje fyzický kontakt. Venku to ale umí pěkně roztočit. Má ráda dlouhé procházky se svou psí partou, kde, díky své rychlosti se stává nedostižnou. Eli miluje pohyb. Má v sobě neuvěřitelný temperament, vytrvalost a sílu. Je ale i velmi hravá a někdy trochu rozpustilá. Eli je naprosto nekonfliktní a nikdy neprojevila známku agrese. Miluje svou rodinu, děti, svou smečku. Je to milá a poslušná holka!

Eli was born in our kennel in litter G - more info here. All siblings are full dentition with correct scissor bite. Parents and siblings are healthy dogs with correct height and temperament.
Mother's side of the pedigree brings ancestors from England, South Africa, Germany and Czech Republic. Her father carries the heritage of old African lines in his blood. Eli has an athletic body of balanced proportions. She has a typical head and elegant neckline. Excellent
under line and topline, spacious chest, correct angulation of both pairs of legs. She has an amazing movement, which shows balance, speed and endurance.
Eli has a relaxed character. At home she is a calm girl who loves to cuddle and requires physical contact. But outdoors, she can really turn it up a notch. She likes long walks with her dog group, where, thanks to her speed, she becomes unbeatable. Eli loves to move. She has
incredible temperament, stamina and strength. But she is also very playful and sometimes a bit mischievous. Eli is completely non-conflicting and has never shown any sign of aggression. She loves her family, children, her pack. She is a sweet and obedient girl!


 

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

Eli

« Zpět

Menu


Informace

 

 

Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

zařaďte si naše stránky do své RSS čtečky!