Magmabona  › F VRH - Fabled  › Jitu "Joe" Ayaba
0704/10

Jitu "Joe" Ayaba

sekce: F VRH - Fabled

narozen / born 10.2.2014

matka / mother Chukwuemeka Ayaba

otec / father Wa Kishujaa Dakari

pedigree click

HD A/A   ED 0/0   OCD neg.    LTV neg.  SA neg.

barva červená pšenice / colour red weathen

výška / height 68 cm váha / weight 43 kg

plnochrupý / full dentition

nůžkový skus / correct scissor bite

JME - N/N clear

Junior šampion Chorvatska / Junior Champion of Croatia

Šampion Chorvatska a Slovinska / Champion of Croatia and Slovenia

Joe se narodil v Chorvatsku v chovatelské stanici Ayaba, která má dlouholetou tradici a odchovala spoustu krásných a úspěšných psů. Joe nyní žije společně ještě s jedním klukem RR ve Slovinsku. Narodil se ve vrhu 7 štěňat ( 1x nestandard multikorunky ). Všichni sourozenci jsou plnochrupí se správným nůžkovým skusem. Mají výborný temperament, standardní výšku a jsou bez zdravotních problémů.
V rodokmenu Joe najdeme předky z Holandska, Chorvatska i Jižní Afriky.

Joe je velmi šťastný, veselý a hravý. Je citlivý a velmi zvídavý. Má velmi rád společnost lidí i psů. Joe, stejně jako jeho sourozenci, má zcela nekonfliktní povahu. Nikdy neprojevil známky agrese a ke všem se chová velmi přátelsky.

Joe má typickou samčí hlavu s krásnýma výrazem. Pevnou silnou kostru, velmi dobré úhlení obou párů končetin, prostorný hluboký hrudník a výbornou horní i dolní linii. Jeho pohyb je temperamentní a dynamický. Je to krásný pes. Jsme ale přesvědčeny, že tím nejdůležitějším pro celý život štěňátek je pevné zdraví a pohodová, hravá povaha.

Joe was born in Croatia at the kennel Ayaba. This kennel has a long time tradition and has produced a lot of beautiful and successful dogs. Joe is now living together with one RR boy in Slovenia. He was born in litter of 7 puppies (6 in show quality, 1 in pet quality - multicrowns). All siblings are full of teeth with the right scissor bite. They have excellent temperament, standard heights and are without health problems. In the Joe´s family tree, we can find ancestors from Holland, Croatia and South Africa.

Joe is very happy, cheerful and playful. He is sensitive and very inquisitive. He likes to be in a company of dogs and people. Joe, same as his brothers and sisters, has a totally nonconflict nature. He has never shown any sign of aggression. Joe is very friendly to everyone.
Joe has a typical male head with a beautiful expression. Strong skeleton, very good angles of both pairs of limbs, spacious deep chest and excellent upper and lower lines. His movement is lively and dynamic. He is simply a beautiful dog. But we are convinced that the most important thing for the whole life of puppies is a strong health and balanced and playful nature.

Děkuje Satu za krásné fotky !  Thank Satu for beautiful photos !

Joe

Joe

Joe

Joe

Joe

Joe

Joe

Joe

« Zpět

Menu


Informace

V roce 2020 plánujeme vrh G

 

box.jpg

 

Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

zařaďte si naše stránky do své RSS čtečky!