Magmabona  › E VRH - Epic  › Zuritamu Izulu
0808/09

Zuritamu Izulu

sekce: E VRH - Epic

.narozen / born  26.3.2011

matka / mother Vignons Zarina of Zuritamu

otec / father  Zuritamu Ukuru

pedigree  click

HD : A1   ED : 0/0   OCD : neg.   LTV : neg.

barva červená pšenice / colour red weathen

výška / height  69,5 cm   váha / weight  44,5 kg

plnochrupý / full dentition

nůžkový skus / correct scissor bite

Degenerative Myelopathie  N/N

D-locus  D/D

Hemofilia-B N/N

JME - N/N clear

výstavy / shows  click

Izulu se narodil v chovatelské stanici Zuritamu , která se ridgebackům věnuje od roku 1982, ve vrhu 13 štěňat ( 12 standard, 1 x zálomek ). Všichni sourozenci jsou plnochrupí se správným nůžkovým skusem. RTG má 11 sourozenců a všichni s výsledkem HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní a LTV negativní. Mají výborný temperament, standardní výšku a jsou bez zdravotních problémů. Informace o vrhu najdete zde .

V rodokmenu Izulu jsou chovatelské stanice zvučných jmen s dlouholetou tradicí. Ze strany matky je Izulu pravým afričanem díky legendární africké CHS Roodedraai, jejíž majitelku Yvonne Du Preez uznává celý svět ridgebacků. V otcově rodokmenu najdeme spoustu proslulých ridgebacků, kteří patřili k nejúspěšnějším a nejlepším psům v Americe i Evropě.

Izulu je impozantní ridgeback, vyvážený v každém směru. Silná kostra, výborné přední i zadní úhlení, rovná horní linie, hluboký hrudník, výborně uzavřené tlapky a velmi působivý prostorový pohyb.

Izulu (web) žije v Německu, v rodině Stuckhardt-Klameth. Jeho povahu popisuje jeho majitelka Claudie : Izulova povaha se od narození velmi dobře rozvíjela. Každý den s ním je opravdovou radostí. Každou " práci " , ať už na výstavě nebo při cvičení poslušnosti, dělá velmi rád a vždy se ji snaží vykonávat co nejlépe. Izulu je přátelský a vnímavý pes. Je velmi otevřený k lidem a se psy bez problémů vychází. Jeho přání je vždy potěšit. Má rád děti a je typický rodinný pes, který je stále hravý a velmi rád se mazlí. Jeho hrátky s naším druhým ridgebackem Chiarou jsou pro něho každodenní nutností.

Děkuji Claudii i celé rodině za vstřícnost a přátelství


Izulu comes from the kennel Zuritamu that has bred Rhodesian ridgebacks since 1982. He was born in the litter of 13 puppies (12 in show quality, 1 with kinked tail). All his sisters and brothers are healthy, with complete scissor bite. 11 siblings are x-rated with great results (HD 0/0, ED 0/0, OCD neg. and LTV neg.). They have nice temperament and they are in standard height. More information about the litter is here.


In the Izulu's pedigree we can find many interesting dogs from famous kennels with a long history. From the mother side he is a real African thanks to the kennel Roodedraai, whose owner Yvonne Du Preez recognized throughout the world Ridgebacks. In his father's pedigree we can find many successful dogs, well known around Europe and America.


Izulu is an impressive and balanced dog. He has a strong skeleton, front and back very well angled, perfect topline and underline, very well closed paws. Izulu has a lovely head, deep chest and very harmonic movement.


Izulu (web) is living in Germany, in the Stuckhardt-Klameth family. Let me use Izulu's owner Claudia words: "Every day with Izulu is a real pleasure. He is always happy in the ring and in obedience and he always tries to make everything in a right way. Izulu is a friendly, open-minded male to all humans and dogs. He is fond of children and a cuddly family dog, who is still playful. His daily hours of playing with our Rhodesian ridgeback Chiara are a must."


Let me thank Claudia and her family for sincerity and friendship.

.

 

 

 

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Claudie s Izulu

Claudie s Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

Izulu

« Zpět

Menu


Informace

MÁME ŠTĚŇÁTKA

 

box.jpg

 

Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

zařaďte si naše stránky do své RSS čtečky!