Magmabona  › D VRH - Duffy  › Mafinga Dhunduru " Duru "
1202/13

Mafinga Dhunduru " Duru "

sekce: D VRH - Duffy

narozen 6.3.2010 Mafinga-Dhunduru-.-D-LITTER.jpg

matka : Vizara Luangwa Ijaba

otec : Pronkberg Makari

pedigree click

HD : A/A ED : 0/0 OCD,LPC,LPA : free

barva červená pšenice

výška 68 cm váha 44 kg

plnochrupý

nůžkový skus

Degenerative Myelopathie - N/N

JME - N/N (clear)

Junior šampion Holandska

Junior šampion Lucemburska

Interšampion

Duru se narodil v Holandsku v chovatelské stanici Mafinga ve vrhu 11 standardních štěňat. Všichni sourozenci jsou plnochrupí se správným nůžkovým skusem. Mají výborný temperament, standardní výšku a jsou bez zdravotních problémů.

Duru si nese v krvi dědictví starých afrických linií. Ze strany otce Makariho najdeme v rodokmenu pravé afričany jako Apalachee Umqolo z chovatelské stanice Pronkberg ( Jižní Afrika ) i Chirembu Nembo z legendární chovatelské stanice Mushana ( Zimbabwe ), kteří měli významný vliv v chovu ridgebacků. V rodokmenu matky Ijaby najdeme předky z Holandska ( CHS Vizara ), Jižní Afriky ( CHS Glenaholm ) i České republiky ( CHS Z Africké savany ).

Duru je elegantní ridgeback vynikajícího typu s krásnou hlavou a sytě červenou barvou. Je typickým představitelem plemene s perfektní horní i spodní linií, pevnou kostrou a správným úhlením. Z jeho dynamického pohybu vyzařuje síla a vytrvalost.

Duru má vynikající temperament s úžasnou povahou. Je sebevědomý, ale s ostatními psy se velmi dobře snáší. Je společenský a velmi hravý a vždy se vyhne konfliktu. Je to takový velký miláček, který se snaží každou chvilkou svou rodinu potěšit.

Duru je otcem 3 vrhů, celkem 32 štěňátek. Zatím se ve vrzích objevila pouze jediná exteriérová odchylka od standardu a to v počtu korunek. Jeho potomci jsou zdraví, standardních výšek s úplným nůžkovým skusem. Jejich majitelé jsou velmi nadšeni jejich temperamentem a skvělou povahou.

 

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru

Duru se svou matkou Ijabou

Duru se svou matkou Ijabou

Duru a jeho sestra Dziya ve 2. měsících

Duru a jeho sestra Dziya ve 2. měsících

a jako dospěláci

a jako dospěláci

Duru ridge

Duru ridge

« Zpět

Menu


Informace

 

 

Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

zařaďte si naše stránky do své RSS čtečky!