Magmabona  › C VRH - Clou  › Faahac Faxe
2107/08

Faahac Faxe

sekce: C VRH - Clou

.

narozen    11.3.2008

matka  :  Hayawani Kamambaa Rangi to Faahac

otec  :  Nyassa Adam

pedigree  click

HD :  A/A     ED  :  0/0

barva červená pšenice

výška 68,5 cm   váha 44 kg

plnochrupý

nůžkový skus

Degenerative Myelopathie - N/N click

JME - N/N (clear)

gen pro hnědý nos

Šampion Švédska

Šampion Dánska

Švédský šampion ve stopování

Faxe se narodil v Anglii v chovatelské stanici Faahac a nyní žije na jihu Švédska u Evy a Michaela Malmport. Narodil se ve vrhu 12 standardních štěňat - click . Všichni sourozenci jsou plnochrupí se správným nůžkovým skusem. Mají výborný temperament, standardní výšku a jsou bez zdravotních problémů.

V rodokmenu Faxe najdeme předky z Anglie, Švédska, Nového Zélandu, Jižní Afriky i Austrálie. Matka Ambaa je nádherná hnědonosá fena, která se stala v roce 2010 Nejlepší chovnou fenou ve Velké Británii. Otec Adam má excelentní stavbu těla s krásnou červenopšeničnou barvou srsti. Patří do špičky mezi chovnými psy nejen v Anglii, ale i v Evropě.

Faxe je sebevědomý, nebojácný, citlivý a velmi zvídavý. Ale především je neustále šťastný a hravý. Má velmi rád společnost lidí i psů. Nikdy neprojevil známky agrese a ke všem se chová velmi přátelsky. Miluje fyzický kontakt a nejspokojenější je doma se svou rodinou na pohovce při sledování televize.

Faxe je ridgeback s všestranným zaměřením. Velmi pěkně se prezentuje na výstavách a kromě jediné výstavy dostal vždy známku Výborná. Prošel kurzem poslušnosti s výborným výsledkem v obou závěrečných zkouškách. Trénuje záchranářské práce a vyhledávání v terénu a intenzivně se věnuje stopování. V loveckém výcviku se stal šampionem Švédska. Zúčastnil se výcvikového kurzu agilit. Faxe miluje pohyb a při procházkách je velmi aktivní. O jeho skvělé povaze, hravosti a temperamentu jsme se přesvědčily osobně při naší návštěvě v jeho domově - click . Samozřejmě i o jeho exteriérových přednostech. Faxe má typickou samčí hlavu s krásnýma tmavýma očima. Pevnou silnou kostru, velmi dobré úhlení obou párů končetin, prostorný hluboký hrudník a výbornou horní i dolní linii. Jeho pohyb je temperamentní a dynamický. Je to krásný pes. Jsme ale přesvědčeny, že tím nejdůležitějším pro celý život štěňátek je pevné zdraví a pohodová, hravá povaha. A to Faxe splňuje stoprocentně !

Faxe je otcem jednoho vrhu ( click ), kde se narodilo 15 štěňátek  - 13x standard, 2x nestandard. Stal se z něho vzorný otec, což je dalším důkazem o jeho perfektní povaze. Jsme si jisté, že jsme vybraly dobře ! Faxe a jeho syn Jusse - video click .

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

Faxe

« Zpět

Menu


Informace

NA JARO 2023

PLÁNUJEME VRH  "H"

 

Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

zařaďte si naše stránky do své RSS čtečky!