Magmabona  › C VRH - Clou  › CH Anne Mellory Magmabona
2107/08

CH Anne Mellory Magmabona

sekce: C VRH - Clou

.

narozena 14.4.2009

matka   Aliss Brassila Zulaykha

otec      Rachral Abayomi Hintza

pedigree  click

chovná fena

HD : A/A    ED : 0/0

barva červená pšenice

výška 65 cm   váha 34,5 kg

plnochrupá

nůžkový skus

Degenerative Myelopathie - N/N click

JME - N/n

šampion České republiky

klubový šampion ČKRR

výstavy - click

zkouška  ZOP

coursingová licence

Mellory se narodila ve vrhu 10 štěňátek v naší chovatelské stanici ve vrhu A. Z tohoto vrhu jsou uchovněni další 4 sourozenci ( click ) a šest " áček " má RTG kyčlí a loktů ( click ). Rodokmen Mellory přináší předky z Austrálie, Ameriky, Jižní Afriky, Holandska i České republiky. Brassila, matka Mellory, je excelentní fena s výbornou stavbou těla, krásnou hlavou a dokonalým předhrudím. Otec Mellory Hintza je ridgebackem vynikajícího typu s velmi harmonickým zjevem. Má výraznou hlavu se správným držením a silným krkem výborné délky. Z jeho pohybu vyzařuje rovnováha, síla a vytrvalost. Oba rodiče, stejně jako sourozenci, jsou zdraví, temperamentní psi s vyrovnanou povahou.

Mellory je elegantní zdravá fenka harmonických proporcí. Má středně silnou kostru, krásnou samičí hlavu a elegantní linii krku. Pěknou horní i spodní linii, pevná záda a hluboký hrudník správného tvaru. Mellory má krásný prostorný pohyb s výbornou mechanikou.

Mellory má pohodovou povahu. Doma je klidná holčička, která se strašně ráda mazlí a vyžaduje fyzický kontakt. Venku to ale umí pěkně roztočit.  Má ráda dlouhé procházky se svou psí partou, kde, díky své rychlosti se stává nedostižnou. Mellory miluje pohyb a její velkou vášní je coursing. Má v sobě neuvěřitelný temperament, vytrvalost a sílu. Je ale i velmi hravá a někdy trochu rozpustilá. Mellory je naprosto nekonfliktní a nikdy neprojevila známku agrese.  Je to pohodová a poslušná holka!

Její mateřské předpoklady se projevily u naše vrhu B, kdy Mellory byla vzornou milující " sestřičkou " ( video - click ) a Brassile velmi výrazně pomáhala s výchovou malých raubířů ( video - click ).

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

Mellory

« Zpět

Menu


Informace

NA LÉTO/PODZIM 2023

PLÁNUJEME VRH  "H"

 

Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

zařaďte si naše stránky do své RSS čtečky!