10
Únor
2010
MVP Brno
sekce: Výstavy
Naše Áčka měla na výstavě v Brně premiéru ve třídě “ mladých “ a všem to na zeleném koberci velmi slušelo. V sobotu Angee dostala známku Velmi dobrou, Mellory Výbornou, Adam Výbornou a 3.místo a Asali Velmi dobrou. V neděli Angee, Eiby, Adam i Mellory dostali známku Výbornou a Mellory k tomu přidala 3.místo. Všem moc gratulujeme – jsou to skvělé výsledky. Brassila po oba dny dostala známku Výbornou ve třídě šampionů. Asalimu se omlouváme, ale náš foťák není zřejmě vhodný k focení vůbec, natož v hale. Děkujeme všem, od kterých jsme si fotky mohli stáhnout.
