#
25 Říjen 2009

MVP České Budějovice

sekce: Výstavy

Brassila má stále své dny, tak na výstavu do Českých Budějovic jela jen Mirka s Melinkou a Lada s Canny. A samozřejmě spoustu našich kamarádů, kteří byli velmi úspěšní a všichni stanuli na stupních vítězů. A nejen oni, ale už i jejich potomci. Ve třídě dorostu společně s Mellory nastoupilo sedm slečen a pan rozhodčí Zimmermann ( A ) zadal Melince známku Velmi nadějná a druhé místo !!! Na prvním místě byla Amálka ( dcera Creasyho ) -posíláme velkou gratulaci. Za fotky děkujeme Danče od Dantíka, Vincenta a Tersinky…

 

Zpět