#
6 Červenec 2012

Adam je borec

a já jsem na něj velmi pyšná !!!!!

ADAMMMMMMMMMM-1.jpg

Ze závodu ZZO v Hronově si přivezl úžasné 11. místo z celkově zúčastněných 31 závodníků s počtem 51 bodů ze 60 možných!!! Moc gratulujeme ! Alčo díky, máš můj velký obdiv. Více informací a další fotky najdete u Adámka na stránkách  – click

 

Zpět