16
Březen
2009
Jsme v polovině
sekce: Aktivity
Tento víkend jsme se na pár měsíců symbolicky loučily s naší venčící partou. Brassila je v polovině těhotenství a teď už budeme chodit jen na klidné a pomalé procházky. Na Dívčákách se tentokrát sešlo 16 pejsků, takže rozlučka proběhla opravdu ve “ velkém „. Více informací a fotek najdete (již tradičně) u Fanči.
