#
23 Únor 2009

Víkend

sekce: Aktivity

Na sobotní vycházku jsme dostaly pozvání od Ivy a Fanči do Horoměřic. Společně s Honey a Canny jsme obdivovaly místní krásy přírody a možná poslední (doufám) zimní romantiku. Fotky najdete u Fanči (její panička je profesionál, takže focení necháváme na ní) v článku Premiéra.

V neděli se sešla naše venčící parta na Dívčákách. Absenci měla Canny, která si v sobotu poranila pacinu a Conny, která má své dny. Účast byla tradiční – Fanča, Honey, Dar, Teo s Eliškou, holky Qwandoyky a nový přírůstek Monny – malý valdštejňák. Vtipný komentář a profi fotky opět najdete u Fanči v článku Improvizace.

Zpět