#
13 Říjen 2014

Je to tu

sekce: Aktivity

SVP má své logo

LOGO-SVP.jpg

Trochu nostalgie – začalo to někde tady a tady. Psal se rok 2008 a cvičák Haf Bez Obav se stal místem prvního setkání. Pak první společná vycházka , dokonce i srazy na výstavách tady a tady . V listopadu 2008 nás někdo nazval Super venčící partou. A bylo to. Od té doby spolu trávíme víkendy, procházky, dovolené, pikniky i výstavy. Takže bylo na čase, aby jsme měli i své logo. Děkujeme FanKatýmu, PearlHoneyMoon a Qwandoykám za skvělých šest let a těšíme se na dalších xxx let.

Jedno zvláštní poděkování – Ivo díky Tobě má SVP i svou kroniku !!!!

Zpět