#
18 Září 2012

Pořád se něco děje….

sekce: Aktivity

…dovolená, coursingové závody, výstavy

COURSING-2012-SARANGA-SPRINT.jpg

Mellory – Saranga Sprint 2012

 

Z Klubové výstavy na Orlíku jsme hned odjížděly na dovolenou s SVP. Dovolená to byla velmi akční a SKVĚLÁ !! Celý týden jsme soutěžili o putovní pohár Pecka roku 2012, který vyhrála naše babča Konoušková. Více najdete u FanTýmu a HoneyMoon . Uplynulý víkend byl pro Magmabonu velmi úspěšný, jak na poli výstavním, tak na poli závodním. My jsme se vypravily společně s FanTýmem na coursingové závody Saranga Sprint 2012 ve Slušovicích, kde si Mellory ve třídě dospělých fen ( celkem 12 fen ) vyběhala úžasné 2.místo a Fanynka ve veteránkách 4. místo. I Berlouš s Týnkou si vedly skvěle a doběhly na 7. a 8. místě. Výsledková listina – zde. Byla to moc pěkná akce a za ní patří dík především celé rodině Nábělkových a RR-sportu. Adam s Angee hájili pole výstavní. Adam na Klubové výstavě KCHRR obsadil 4. místo se známkou Výborná a přidal 1. místo v soutěži o Nejkrásnější hlavu. Angee si na Krajské výstavě v Liberci vedla také skvěle a se známkou Výborná byla na 2. místě. Všem posíláme velké gratulace !!!

Zpět