13
Březen
2012
U Anninky
sekce: Aktivity
Byly jsme na skvělém výletě za naší áčkovou holčičkou Anninkou

S Anninkou a její rodinou jsme prožily moc pěkný výlet v okolí Hospitalu Kuks. Nechyběl ani piknik v podobě řízků, zákusků a kávy. Zrzky – Brassila a její dcery Anninka, Mellory a Berllyn – se celé odpoledne okusovaly, honily a dováděly. Děkujeme za super vychajdu, moc se nám u Vás líbilo. Zvláštní poděkování patří Pavle za skvělou baštu a Daliborovi, který ten náklad jídla celou cestu obětavě nesl.
