28
Říjen
2010
Na návštěvě u Asaliho
sekce: Aktivity
Za naším dalším Áčkem jsme byly o poznání dřív než za Kebou….zvlášť po otevření nové dálnice jsme byly v Ostravě za 3 hodinky. Prožily jsme krásný, slunečný den ve společnosti celé Asaliho rodiny. Nejprve tříhodinová procházka, pak oběd ( byl fakt skvělý Péťo ) a odpolední siesta u dezertu s kávou. Díky za skvělé přijetí a pohodový den…..
P.S. Už dlouho jsem se nesetkala s tak spokojeným a vysmátým zrzounem jako je Asali – a za to Vám děkuji především
