#
28 Říjen 2010

Na návštěvě u Asaliho

sekce: Aktivity

Za naším dalším Áčkem jsme byly o poznání dřív než za Kebou….zvlášť po otevření nové dálnice jsme byly v Ostravě za 3 hodinky. Prožily jsme krásný, slunečný  den ve společnosti celé Asaliho rodiny. Nejprve tříhodinová procházka, pak oběd ( byl fakt skvělý Péťo ) a odpolední siesta u dezertu s kávou. Díky za skvělé přijetí a pohodový den….. 

P.S. Už dlouho jsem se nesetkala s tak spokojeným a vysmátým zrzounem  jako je Asali –  a za to Vám děkuji především

Zpět